podkład latem
fot. pexels.com

Lato to bardzo wymagająca pora roku, zazwyczaj pełna ciepłych dni, a nawet bardzo wysokich temperatur, które są nie tylko niebezpieczne dla naszego zdrowia, ale również i dla naszego wyglądu. Latem najlepiej zrezygnować z ciężkiego makijażu, jednakże niektórym kobietom bardzo zależy na tym, by stosować podkład, który ureguluje ich problemy z cerą. Jaki podkład wówczas dobierać?

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/jaki-podklad-wybrac-latem-doradzam/

Lato

Latem temperatury potrafią być naprawdę wysokie i dać nam w kość. Jednakże ma to swoje plusy i minusy, gdyż na wakacjach wysokie temperatury nam raczej nie przeszkadzają, inna sprawa w mieście. Latem najlepiej unikać ciężkiego makijażu i przestawić się na letnie triki makijażowe, które delikatnie podkreślają naszą urodę, resztę oddając matce naturze.

Latem twoja cera zmienia kolor z jaśniejszego na ciemniejszy, a także zaczyna być bardziej promienna i odżywiona. Nie ma się co dziwić, gdyż naturalne promienie słoneczne to nic innego jak witamina D3, która odżywia naszą skórę i nadaje jej lepszego kolorytu!

Letni podkład

Jeśli nie musisz stosować żadnych kosmetyków latem, to z rezygnuj z nich. Mowa tu zwłaszcza o wszelkich podkładach, fluidach, pudrach, korektorach i innych kosmetykach nakładanych na twarz. Tego rodzaju kosmetyki nie tylko zatykają pory skóry, ale również tworzą swego rodzaju maskę ochronną na naszej twarzy, przez którą nie przedostaną się żadne promienie słoneczne, a więc twoja twarz nie zostanie ani trochę naznaczona letnią opalenizną.

Jeśli jednak kondycja twojej cery wymaga od ciebie stosowania kosmetyków, to postaw na puder bananowy, który ma świetny skład i jest jednym z naturalniejszych kosmetyków. Dodatkowo nie pokrywa ona twarzy ciężkimi warstwami sztucznych substancji, a jedynie podkreśla jej koloryt i maskuje różne niedoskonałości.

Poza tym daj skórze oddychać i cieszyć się słońcem, wyjdzie jej to wyłącznie na zdrowie! A kto wie, może nawet nie będziesz musiała używać żadnych podkładów, gdy słońce pozostawi na niej swój ślad!

Przeczytaj też: http://www.mediaelite.pl/zapach-potu-a-zdrowie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here