Zagęszczanie włosów

Jest to pytanie, na które odpowiedzi poszukuje wiele osób zmagających się z problemami z nadmiernie przerzedzającą się lub też osłabioną fryzurą. Jest to w pełni zrozumiałe, bowiem chciałyby one powrócić do czasów, kiedy ich uczesanie zachwycało swoim wyglądem oraz objętością, wzbudzając zazdrość lub też podziw znajomych, członków rodziny i przyjaciół. Dzięki stałemu rozwojowi technologii oraz innowacjom, które przygotowują dla swoich klientów zarówno salony perukarskie jak i studia medycyny estetycznej, pierwsze oznaki łysienia można w bardzo prosty (a dodatkowo bezpieczny) sposób ukryć. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzą włókna keratynowe!

Mimo, że mogą one wyglądać dość niepozornie, to spełniają one swoje zadanie nad wyraz dobrze, bowiem zaraz po aplikacji (w formie posypki lub też spreju) przywierają one do powierzchni włosów oraz skóry głowy, sprawiając że fryzura momentalnie nabiera objętości i wyglądać zaczyna o wiele bardziej spektakularnie. Co więcej, konsument może dowolnie dobrać kolor włókien tak, aby dostosować je do odcienia naturalnych włosów, dzięki czemu nawet najbardziej wprawny obserwator nie będzie w stanie zauważyć, że nasz wygląd wspomagają „włókna w sprayu”! Rozwiązanie to stanowi korzystną alternatywę dla przeszczepu włosów, któremu wielu z nas nie chce się poddać, jako że jest to przedsięwzięcie inwazyjne, a dodatkowo nie gwarantujące stuprocentowej skuteczności oraz bezpieczeństwa konsumenta.

Sytuacja przedstawia się zgoła odmiennie w przypadku produktów do zagęszczania włosów, szczególnie renomowanej marki Lion’s Hair https://lionshair.pl/zageszczanie-wlosow/. Są one przygotowywane w taki sposób, aby konsument mógł w mgnieniu oka poprawić swoją aparycję wizualnie zwiększając grubość i ilość włosów na głowie, jednocześnie nie ryzykując, że zabieg taki przepłaci zdrowiem. Rozliczne badania kliniczne oraz dermatologiczne dowiodły, że włókna keratynowe  zakrywają obszary, gdzie włosy są przerzedzone jednocześnie nie powodując podrażnień ani alergii. Warto sięgnąć po nie już dziś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here