Jak znaleźć dobrego fryzjera? Oto najlepszy poradnik w sieci!

Szukasz sprawdzonego salonu fryzjerskiego i nie wiesz jak się do tego zabrać? To świetnie trafiłaś! W naszym poradniku przemyciliśmy kluczowe wskazówki, które pozwolą Ci znaleźć dobry salon szybko i to bez wychodzenia z domu!

Internet skarbnicą wiedzy

Nie od dziś wiadomo, że w internecie można znaleźć dosłownie wszystko. Tricki kosmetyczne, przepisy na różne domowe kosmetyki, inspiracje stylizacji, a nawet poradniki informujące jak usunąć zbędne owłosienie naturalnymi technikami! W sieci każdy znajdzie coś dla siebie, w tym również dobrego fryzjera!

Jak szukać sprawdzonego salonu w sieci?

Najważniejsze to wiedzieć gdzie i jak szukać. Oczywiście salonów w Polsce jest całe mnóstwo. Mało tego, nawet jeśli podasz dodatkowo nazwę miejscowości, to i tak znajdzie Ci pełno salonów w okolicy i przy okazji też tych oddalonych dziesiątki kilometrów. Jak zatem szukać dokładniej?

Odpowiedź jest prosta, należy szukać na portalach tematycznych. Najlepsze w tym są serwisy filtrujące, czyli takie, które pokażą Ci wyniki ściśle określone Twoimi kryteriami. Takim jest np. https://www.moment.pl/fryzjer/lublin, gdzie znajdziesz najlepsze salony w mieście. Jakby tego było mało, możesz również sprawdzić opinie salonu, który wpadnie Ci w oko.

Jak wybrać najlepszy z najlepszych?

OK, grono salonów ograniczyło się do kilku lub kilkunastu miejsc. Jak wybrać z tych ten najlepszy? Tutaj już musisz kierować się potrzebami, trochę intuicją i przede wszystkim opiniami dotychczasowych klientek.

Jeśli wybrany salon oferuje to, czego szukasz, a cennik jest dla Ciebie do zaakceptowania, nadszedł czas do przejścia w kolejną fazę poszukiwań. Mianowicie chodzi o sprawdzenie opinii, prześledzenie profilu społecznościowego i przekonanie się, czy styl, który oferuje dany salon, zgadza się z Twoim.

Na profilu społecznościowym znajdziesz zapewne mnóstwo zdjęć dotychczasowych prac. Fryzjerzy chwalą się swoimi osiągnięciami,  szczególnie tymi nietuzinkowymi. Warto więc poświęcić chwilę i przejrzeć dostępne fotki. Może akurat któraś fryzura Cię zainspiruje?

Kolejną ważną sprawą jest sprawdzenie tego, jakie umiejętności posiadają fryzjerzy i czy mają stosowne certyfikaty. Wielu z nich dzisiaj umieszcza skany swoich certyfikatów, dyplomów czy innych dokumentów potwierdzających odbyte szkolenia oraz kursy. Dobrze więc prześledzić stronę firmową i oczywiście profil na fanpage’u.

Jeśli podjęłaś już decyzję, który z salonów będzie Twoim wyborem, wówczas umów się na wizytę. Warto sprawdzić, czy dany salon oferuje bezpłatną konsultację. To będzie doskonały sposób na sprawdzenie, jak wygląda salon od środka, obserwację czy dany fryzjer dba o higienę miejsca pracy i przede wszystkim dowiesz się, czy nadajecie na tych samych falach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here