Profesjonalne wyposażenie salonu fryzjerskiego

Korzystanie z usług salonów fryzjerskich stało się w naszym kraju normą. Większość, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, planuje w swoim domowym budżecie chociaż jedną na dwa miesiące wizytę u fryzjera lub barbera. Duży popyt na zabiegi na włosy sprzyja rozwojowi tej branży. Powstają coraz to nowe salony fryzjerskie. Konkurencja jest zatem całkiem spora. Sprawdzonym sposobem na sukces są wysokie kwalifikacje pracowników oraz profesjonalnie wyposażony salon.

Fotele, myjnie i podnóżki fryzjerskie

Podstawowym elementem wyposażenia salonu fryzjerskiego jest fotel fryzjerski. To w nim klient spędza, zazwyczaj długi czas wykonywania zabiegu. Siedzisko powinno być zatem stabilne i wygodne. Fotel powinien być także przyjazny dla fryzjera. Chodzi o to, aby pracownik mógł w razie potrzeby zmienić jego wysokość oraz o to, aby fotel był łatwy w utrzymaniu czystości. Dobrze jest także, gdy fotel swoim wyglądem pasuje do aranżacji pomieszczenia.

Spory wybór foteli fryzjerskich oferuje hurtownia kosmetyczna Activeshop.com.pl. Sprzedawca proponuje artykuły, które świetnie się prezentują i dodatkowo są funkcjonalne. Z powodzeniem znajdziemy tutaj fotel pasujący do wnętrza urządzonego w stylu minimalistycznym, retro lub glamour. Katalog produktów obejmuje także fotele fryzjerskie dla dzieci (np. w kształcie terenówki lub wozu strażackiego).

Trudno świadczyć usługi fryzjerskie bez myjni. Warto jednak mieć świadomość, że współcześni klienci oczekują od czynności mycia włosów czegoś więcej. Z całą pewnością mile widziane są myjnie, które pozwalają na uzyskanie pozycji półleżącej. Fotele z serii Hair System zapewniają maksymalny komfort nawet podczas dłuższych zabiegów.

Kolejnym ważnym w zakładzie fryzjerskim akcesorium jest podnóżek. Niektóre fotele fryzjerskie posiadają go już w swoim wyposażeniu zasadniczym. Jeśli nie, to bez najmniejszego problemu można dokupić produkt dopasowany do konkretnych wymagań, w tym model mocowany do podłogi lub ściany.

Urządzenia i akcesoria fryzjerskie

Współczesne salony fryzjerskie proponują nie tylko standardowe usługi farbowania lub ścinania włosów. Coraz częściej można skorzystać także z zabiegów, które mają poprawić kondycję włosów, zabiegów prostowania lub wydłużania włosów. Do każdej z wymienionych czynności potrzebne są specyficzne urządzenia i narzędzia.

W asortymencie sklepu internetowego Activeshop.com.pl znaleźć można wszystkie tradycyjnie oraz nowoczesne artykuły fryzjerskie. Do wyboru są różne modele suszarek, infrazonów, saun fryzjerskich, grzebieni, prostownic, trymerów, maszynek do włosów, karbownic, termorolek, lokówek, ale także sterylizatorów, podgrzewaczy, wag fryzjerskich, odkurzaczy do włosów. Na uwagę zasługuje także bogata oferta grzebieni, nożyczek, spryskiwaczy, pędzli, szczotek, peleryn i pomocników fryzjerskich.

Dekoracje do salonu fryzjerskiego

Na koniec należy wspomnieć o dekoracjach do salonu fryzjerskiego. Coraz modniejsze stają się aranżacje w stylu retro lub minimalistycznym. W takich wnętrzach zazwyczaj pojawia się jakiś charakterystyczny element dekoracyjny, który dopełnia wystrój.

Sklep Activeshop.com.pl proponuje liczne atrakcyjne dekoracje, które sprawdzą się w stylowym salonie fryzjerskim i nadadzą mu indywidualny klimat. Do wyboru są, między innymi: ozdobne tablice z ciekawymi grafikami i napisami oraz nietypowe zegary (np. zegar z mapą świata, zegar w kształcie dystrybutora paliw).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here