Zagęszczanie włosów

W jednej z sekcji naszej witryny wspominaliśmy, że zarówno sztuka perukarska jak i medycyna estetyczna nie stoją w miejscu a stale ewoluują, głównie dzięki dostępności coraz to nowych rozwiązań i wysoce zaawansowanych technologii. Dotarły one także do salonu zajmującego się zagęszczaniem i przedłuzaniem włosów, który do swojej oferty wprowadził ultradźwiękową metodę przedłużania włosów, przy pomocy której do samodzielnie wyhodowanych włosów przymocować można zarówno pasma naturalne jak i te nieco lżejsze i tańsze, wykonane z doskonałej jakości włókien sztucznych.

Ogromną zaletą omawianego rozwiązania jest fakt, iż jest ono bezinwazyjne, a dodatkowo nie prowadzi do uszkodzenia struktury włosów czy też cebulek, a wszystko to dzięki przeprowadzaniu zabiegu na zimno, bez zastosowania jakichkolwiek urządzeń emitujących nadmierne ilości ciepła. Mamy tu do czynienia z technologią iście kosmiczną, bowiem do mocowania poszczególnych doczepek do fryzury klienta wykorzystywane jest specjalistyczne urządzenie generujące fale ultradźwiękowe o bezpiecznym dla człowieka natężeniu które sprawiają, że poszczególne włókna przywierają do włosów niemalże w mgnieniu oka, a co więcej – utrzymują się one w pierwotnym położeniu i poprawiają wygląd uczesania sprawiając, że wygląda ono o wiele bardziej okazale przez nawet sześć miesięcy. Efekt taki trudno osiągnąć przy pomocy standardowych rozwiązań, takich jak metoda kanapkowa czy tasiemkowa.

Czy zabieg ultradźwiękowy ma jakieś wady o których warto byłoby w tym miejscu wspomnieć? Paradoksalnie jedyną jest nad wyraz duża trwałość przymocowanych pasemek. Co to oznacza? Z jednej strony doczepki utrzymywać się będą na głowie nawet w sytuacji, gdy wykonywać będziemy wymagające dla fryzury czynności, takie jak długotrwały bieg, pływanie, czy wielogodzinny spacer w niesprzyjających warunkach, jednakże duża efektywność mocowań przekłada się także na znaczną trudność usunięcia poszczególnych pasm i odczepienia ich od włosów kiedy przestaną już odpowiednio spełniać swoją rolę. Dlatego też zalecamy, aby usuwanie doczepek mocowanych ultradźwiękowo zawsze odbywało się w renomowanym salonie Hairme.pl przedłużanie włosów   zagwarantuje to zadowalający efekt oraz zminimalizuje ryzyko trwałego uszkodzenia włosów.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo to jest nużeniec?
Następny artykułDzień Chłopaka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here