Jak poderwać chłopaka

Miłość, to temat rzeka, tak samo jak temat podrywu i flirtu. Kobiety potrafią o tym rozmawiać godzinami, o facetach, randkach, drinkach, a także sprawach sypialnianych. Tak już jesteśmy stworzeni, że bez miłości ciężko żyć, bez tej drugiej osoby obok.
Czasami spotykamy kogoś jeszcze liceum czy na studiach i wiemy, że to ten, ta jedyna, z kim chcemy spędzić resztę życia. Czasami przypadkiem nasz stary znajomy po wielu latach okazuje się być kimś bez kogo ciężko wytrzymać i tęsknimy. Ale czasami nikt taki wyjątkowy nie pojawia się na naszej drodze. Co wtedy? Z pomocą przychodzą różnego rodzaju portale randkowe, gdzie z łatwością można zaprosić kogoś na randkę. Ale randka, zarówno w realu jak i z internetu to jedno, a samo poznanie kogoś i poderwanie – to zupełnie inna sprawa.
Niejedna dziewczyna głowi się i zastanawia godzinami, jak poderwać chłopaka, tego jednego, upatrzonego, co zrobić aby zwrócił na mnie uwagę?
Otóż sposobów jest mnóstwo. Pamiętajmy jednak, że to mężczyźni są raczej zdobywcami, chcą czuć, że to oni zdobyli kobietę ich marzeń, a nie, że to ona ich uwiodła. Niemniej, w obecnych czasach podrywać wolno przedstawicielom obu płci. Kobieta powinna być pewna siebie, ale nie zarozumiała, mądra ale nie przemądrzała. Przy tym, ważne aby zdobyć skądś wiedzę, co robi nasz wybranek albo czym się interesuje. Wtedy dużo łatwiej zacząć podryw czy zwykłą rozmowę.
Nie bądźmy zbyt nachalne, nie wysyłajmy 100 smsów do chłopaka, jeśli nie odpisuje. Lepiej jeden, zdawkowy, jakieś niedopowiedzenie, jakaś tajemnica, którą on będzie chciał odkryć. Można przypadkiem na niego wpaść, uśmiechnąć się. Wygląd niestety często jest pierwszym an co mężczyźni zwracają uwagę, toteż zawsze miejmy czyste włosy i paznokcie.
Wszystko zależy czy podrywamy kogoś, kogo już znamy od jakiegoś czasu, wiemy co robi na co dzień albo co lubi, czy zupełnie obcego mężczyznę. Z obcym trzeba nawiązać kontakt wzrokowy, uśmiech podobno czyni cuda, więc zawsze warto od tego właśnie zacząć.
Nie jest niczym złym zaproszenie znajomego chłopaka na kawę pod byle pretekstem, pożyczyć notatki, wyjaśnić jakieś zagadnienie. Zaproponujmy spacer po parku, jeśli mamy psa. Lub wspólną grę w squasha, jeśli lubi sport. Na to, jak poderwać chłopaka jest bardzo wiele opcji. Kino to niezbyt dobra propozycja na wspólny wypad, bo zamiast skupić się na sobie nawzajem, oglądamy jakiś film, a nie o to chodziło, by facet wpatrywał się w inną kobietę z ekranu.
Bardzo łatwo nawiązać bliższą relację w pubie czy na dyskotece, gdzie panuje po prostu luźna atmosfera. Nikogo nie dziwi machanie do obcej osoby, zaczepianie wprost z pytaniem o numer telefonu. Tam wystarczy stuknąć się drinkiem i przedstawić a rozmowa powinna potoczyć się właściwym torem, jeśli druga strona będzie zainteresowana. Wspólny drink, taniec i rozmowa, często są wstępem do kolejnej randki już w zacisznym miejscu.
Najważniejsze to zawsze być sobą, kłamstwo ma krótkie nogi.Nie udawajmy, że znamy się na wszystkim, a co gorsza że znamy się na przykład na samochodach, kiedy nie rozróżniamy nawet ich marek. To nie jest dobry sposób na podryw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here