Jaki film polecacie

Jaki film wybrać do oglądania na wieczór to bardzo częsta kwestia, która pojawia się wtedy, gdy ma się akurat wolny czas i chciałoby się obejrzeć, coś co naprawdę zrobi wrażenie. Oczywiście gust każdego człowieka jest inny, ale istnieje kilka uniwersalnych filmów, po które z całą pewnością może sięgnąć każdy, jeśli faktycznie zależy mu na bardzo dobrym kinie na wysokim poziomie, a nie na kolejnym rozczarowaniu i zmarnowanym wieczorze.

Jaki film polecacie do obejrzenia parom?

Wszystko zależy od tego, czy partnerzy skłaniają się raczej ku komediom romantycznym, czy wolą szybkie kino akcji, które bez wątpienia wgniecie ich w fotel i pozostawi niezapomniane wrażenia. Jeśli jednak, z jakiś kwestii partnerzy wolą obejrzeć słodki film o miłości, na pewno dobrym wyborem będzie „Planeta singli”. Choć jest to film polski, naprawdę nie ustępuje poziomem zagranicznym produkcjom. Przede wszystkim jest to film bardzo ciepły i idealny na popołudnie spędzone z rodziną. Momentami można śmiać się do łez, ale nie brakuje też momentów, w których poleją się łzy wzruszenia. Film na pewno nie posiada banalnej fabuły i da do myślenia każdemu, kto widział do tej pory swoje życie w czarnych barwach. Piękna opowieść o ludziach, ich codziennych mniejszych i większych problemach oraz o tym, że miłość zawsze znajdzie właściwą drogę.

Jeśli jednak pragnie się obejrzeć film akcji, o którym myśleć się będzie jeszcze przez długi czas, na pewno warto wybrać „Split”. Pozostawia on niesamowite wrażenie. Momentami jest bardzo brutalny, ale jednocześnie życiowy i sprawia wrażenie, że taka historia naprawdę mogłaby się wydarzyć. Świadomość tego powoduje u oglądającego jeszcze większą panikę! Na pewno jest to film, który sprawdzi się na jesienne wieczory spędzane pod kołderką z lampką wina. Jednym minusem jest to, że raczej nie warto oglądać tego filmu samemu, ponieważ później uśnięcie może okazać się niemożliwe!

Z typowych horrorów na pewno warto polecić Blair Witch Project, który doczekał się właśnie drugiej części, która jest tak samo przerażająca, jak i pierwsza. Będzie to doskonały wybór dla osób, które lubią filmy, które sprawiają wrażenie, jakby były kręcone i reżyserowane bezpośrednio przez głównych bohaterów. Film na pewno może wywołać niemały strach, ponieważ jest wyprodukowany tak, że kamerzysta oraz bohaterowie nie zdradzają wszystkiego tego, co widzą przed oczami! Ta niewiedza może zdecydowanie potęgować strach i panikę. Do tego dochodzą niespokojne dźwięki, a także efekt zamazanego ekranu, upadki kamery i panika bohaterów. Na pewno jest to film, który pozostawi niezapomniane wrażenie i długo będzie zajmowało usunięcie go ze swojej głowy. Już sam fakt, że dzieje się on w lesie i to w dodatku o zmroku, świadczy o tym, że na pewno nie będzie to rodzinny i ciepły film, a raczej przerażająca produkcja grozy!

Dobrych filmów jest bardzo dużo i trudno byłoby polecić wszystkie. Przede wszystkim bardzo dużo zależy od tego, jaki gatunek preferują konkretne osoby i co chciałby zobaczyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here