bronzer

Bronzer to kosmetyk, który idealnie nadaje się do wykonturowania twarzy. Dzięki niemu nie tylko wyszczuplisz twarz, ale również nadasz jej wyrazu. Aby osiągnąć porządany efekt niezbędne jest, aby ją odpowiednio nawilżyć oraz użyć odpowiedniego podkładu.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/bronzer/

Jak wybrać idealny bronzer?

Na początek ważne jest to, aby określić jaki efekt chcesz uzyskać. Bronzer może nie tylko sprawić, że nasza twarz otrzyma piękne rysy, ale również sprawi, że będzie wyglądać na bardziej opaloną. Na co więc zwrócić uwagę?

  • Odcień – tutaj nie trzeba nic dodawać, aby wybrać idealny odcień, powinnaś wiedzieć, do jakiego typu urody należysz. Jak się do tego zabrać? Bronzer, który będzie dla Ciebie perfekcyjny, to taki, który będzie maksymalnie o dwa ciemniejszy od tego, jaki masz odcień swojej karnacji. Ważne jest to, aby nie kupować zbyt ciemnego produktu, ponieważ można zrobić sobie tym tylko krzywdę. W modelowaniu twarzy nie chodzi przecież o to, aby wyglądać śmiesznie, tylko o to, żeby wyglądać pięknie. Liczy się przede wszystkim naturalny wygląd!
  • Konsystencja – jeśli Twoja cera jest sucha, najlepiej sprawdzi się bronzer w kremie, ponieważ w innym przypadku, kiedy zdecydujemy się na bronzer w suchej formule, niepotrzebnie będzie podrażniać wysuszoną skórę. Jeśli natomiast jesteś posiadaczką cery tłustej i mieszanej, spokojnie możesz skorzystać z bronzera sypkiego lub tego w kulkach cz kamieniu.

Jak nakładać bronzer?

Tutaj podobnie jak w przypadku wyboru bronzera, ważne jest to, jaki efekt końcowy chcesz uzyskać. Jeśli wiesz, że czeka Cię ważna impreza okolicznościowa, dobrze jeżeli wykonturujesz twarz za pomocą wspomnianej wcześniej trójki: rozświetlacz, róż do policzków oraz gwiazda wieczoru, czyli bronzer. Gdzie go nakładać?

  • Na czoło: Jeśli nałożysz bronzer tuż przy linii włosów, sprawisz, że automatycznie optycznie się pomniejszy. Niektóre makijażystki nakładają bronzer także na skroń.
  • Na nos: Do nakładania bronzera na nos potrzebne jest jednak doświadczenie, sprawne oko oraz odpowiedni pędzelek.
  • Na kości policzkowe – dokładniej, pod nimi. Jeśli nałożysz bronzer właśnie w tym miejscu, to sprawisz, że policzki będą wydawać się szczuplejsze, a twarz nabierze zupełnie innych kształtów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here